Щотижнева добірка - огляд НОВИНОК і спекотних АКЦІЙ proxi (лат. найближчого) до вас великого виробника рослин для українського клімату. Пропозиція у зручній для Вас компактній формі з цінами і посиланнями на відповідні сторінки, де можна здійснити замовлення. ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШИХ ГРУП В VIBER і FB і ОТРИМУЙТЕ ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ 5% ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ.
Шкідники і хвороби: Необроблена рослина може уражатися борошнистою росою, зеленою листовійкою, плодовою чехліковою попелицею, некрозом гілок і стовбурів. Щоб захистити рослину від хвороб і грибкових інфекцій необхідно обробляти рослину фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини. Щоб захистити дерево від шкідника, навесні проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік). У порівнянні з ненажерливої личинкою травневого хруща, решта шкідники на доглянутій рослині зустрічаються рідко. За останні 10 років хрущ, особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів грунтах, перетворився на найнебезпечнішого шкідника садових рослин України. Одна личинка хруща може за 1 день обгризти кореневу систему молодого 10-30 см саджанця, повністю його знищивши. З середини квітня, побачивши першого летячого жука, ТЕРМІНОВО обробляємо крону будь-яким з численних препаратів на основі імідаклоприду, наприклад Престиж (Байєр), Антихрущ, при цьому частина розчину обов'язково повинна потрапити на стовбур (10 см вище грунту) і кореневу шийку і не пролитися в сторону . Подібні обробки повторюємо кожні 40-50 днів сезону вегетації. Проливаємо в грунт відповідно до інструкції, також ефективна Актара (діюча речовина - 240 г/л тіаметоксаму; 250 г/кг тіаметоксаму). Обробка по кроні та підлив по кореневій шийці в грунт з кінця квітня до вересня 1 раз в 40-60 днів.
Фітонцидність: всі види ялівцю характеризуються високою фітонцидністю - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні летючі речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, дрібних комах і найпростіших організмів. У багатьох європейських країнах в законодавчому порядку наказано озеленювати ялівцями всі медичні заклади. Вони підвищують імунітет рослини і людини, яка регулярно вдихає очищене фітонцидами повітря. Вдихання ефірних смол ялівцю - "домашня ароматерапія" в профілактичних цілях захистить Вашу родину від багатьох інфекційних хвороб.
Застосування: один з найефектніших сортів ялівцю віргінського. Використовується в групових і одиночних посадках, як солітер, для прикраси видних місць в саду, в вересових, кам'яних і присадибних садах, для створення ландшафтних композицій. Посадивши цього пишного красеня з колоновидною кроною, Ви зможете легко прикрасити будь-який куточок свого саду.