Спирея японская Широбана | Spiraea japonica Shirobana | Спірея японська Широбана

Модель: 608
Акція
На зовнішній вигляд саджанців впливає пора року, освітлення, формувальна стрижка і агрономія, тому отримана вами рослина може відрізнятись від зображень на фото. Подібна відмінність не є підставою для рекламацій. Реальні фото рослин ми регулярно викладаємо в нашій VIBER спільноті. Фото вашого замовлення можна отримати від наших співробітників.
Від 105 грн
Є в наявності

Спірея японська Широбана
 
Спирея японская Широбана
 
Spiraea japonica Shirobana

 

Синоніми: Spiraea japonica Genpei, Спірея японська Дженпей, Таволга японська Широбана.

Опис: спірея Широбана - одна з найкрасивіших сортів японської спіреї з компактною, щільною, округлою формою. Вона просто заворожує своїм чарівним і дуже незвичайним привабливим цвітінням. На одному суцвітті можуть одночасно перебувати квіти яскраво-білого, ніжно-рожевого і лілово-червоного забарвлення. Ця здатність і відрізняє її від всіх інших спірей.

Спірея японська Широбана стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: щільна, округла форма.

Висота / діаметр: невисокий, компактний кущ, що піднімається до 0,6-0,8 м заввишки і діаметром до 1 м.

Швидкість зростання: річний приріст до 15 см.

Цвітіння: цвіте з липня по серпень квітами, зібраними в плоскі щитовидні суцвіття з мінливим забарвленням. Один екземпляр може цвісти одночасно білими, рожевими і лілово-червоними квітами діаметром до 4 см.

Своєчасна обрізка засохлих суцвіть стимулює повторне цвітіння і продовжує його до вересня.

Листя: у спіреї японської Широбана вузько ланцетне, невелике листя темно-зеленого кольору, у формі еліпса з зубчиками по краях, восени в забарвленні проявляються пурпурно-червоні відтінки.

Пагони: має червоно-коричневі пагони.

Коренева система: коренева система спіреї японської густо поширюється, але знаходиться близько від поверхні.

Ставлення до світла: спірея Широбана світлолюбна, але виносить легке затінення. Якщо кущ буде знаходиться в тіні то листя зблідне.

Вид ґрунту: рослина до ґрунтів не вимоглива, добре росте на будь-яких садових, родючих і зволожених ґрунтах.

Застосування: використовується для одиночних і групових посадок, створення квітників, деревинно-кущових груп, клумб, бордюрів, водойм. Дуже добре поєднується спірея Shirobana з хвойними, іншими спіреями, барбарисами, перстачем, лавандою, звіробоєм та ін. Її використовують в живоплоті, для створення бордюрів, висаджують на схилах замість газону. Також використовують для створення букетів.

Також спіреї є прекрасними медоносами, їх можна висаджувати в місцях розміщення вуликів.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютна морозостійкість на всій території України.

 

Купити Спірею японську Широбана в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Доступні варіанти
Контейнер/ком: Висота: Діаметр крони: Вік: Додатково: Ціна: Кількість:
0,5-3л 10-15см 10-15см 105 грн
-
+
25-35см 20-30см
Акція
150 грн
-
+
Від 105 грн

Посадка: щоб саджанець добре ріс, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт.

Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. .

Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Полив: рослина потребує помірного поливу в спекотну погоду: під кожен кущ виливають по 15 л води через 2 тижні. Після поливу землю розпушують, видаляють бур'яни, мульчують.

Обрізка: кущі будь-якої рослини час від часу розростаються, і їх необхідно приводити в належний вигляд, точніше, обрізати. Санітарну обрізку старих пагонів у спіреї проводять щороку ранньою весною, до того моменту, поки не з'являться листя.

Обрізати пагін слід практично до бруньок. Якщо він слабкий або відстає в зростанні, його потрібно видалити повністю.

Якщо цього не зробити, спірея не матиме такої округлої форми, її старі гілки почнуть лягати на землю, а кущ через деякий проміжок часу повністю втратить свою привабливість і почне розсипатися повністю. Якщо при стрижці щадити кущ, на ньому стане рости велика кількість тонких молодих гілочок, на яких не буде пишних суцвіть.

Догляд: для підтримки гарної форми крони необхідна весняна обрізка з укороченням пагонів, залишаючи їх висотою 15-20 см від рівня ґрунту.

Догляд за молодими рослинами полягає в своєчасному обов'язковому розпушуванні ґрунту, якщо він ущільнюється в результаті проливних дощів або поливів. Якщо вчасно не зруйнувати кірку, настане кисневе голодування і рослина може загинути. Пізньої осені після розпушування пристовбурного кола слід обов'язково накрити компостом, торфом або лушпинням волоських горіхів.

Сюди також відноситься регулярна прополка бур'янів. На самому початку весни посаджені кущі слід підгодувати, для цього під кожен з них потрібно внести комплексні добрива.

Догляд полягає також в помірному поливі в посушливе літо. Кущ слід поливати не менш ніж два рази на місяць, виливаючи під кущ по одному відру води. Важливо досить напоїти рослину після цвітіння та обрізки. Молода спірея потребує більш частого поливу.

Шкідники і хвороби: необроблені  рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин.

Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

 

Спірея японська Широбана
 
Спирея японская Широбана
 
Spiraea japonica Shirobana

 

Синоніми: Spiraea japonica Genpei, Спірея японська Дженпей, Таволга японська Широбана.

Опис: спірея Широбана - одна з найкрасивіших сортів японської спіреї з компактною, щільною, округлою формою. Вона просто заворожує своїм чарівним і дуже незвичайним привабливим цвітінням. На одному суцвітті можуть одночасно перебувати квіти яскраво-білого, ніжно-рожевого і лілово-червоного забарвлення. Ця здатність і відрізняє її від всіх інших спірей.

Спірея японська Широбана стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: щільна, округла форма.

Висота / діаметр: невисокий, компактний кущ, що піднімається до 0,6-0,8 м заввишки і діаметром до 1 м.

Швидкість зростання: річний приріст до 15 см.

Цвітіння: цвіте з липня по серпень квітами, зібраними в плоскі щитовидні суцвіття з мінливим забарвленням. Один екземпляр може цвісти одночасно білими, рожевими і лілово-червоними квітами діаметром до 4 см.

Своєчасна обрізка засохлих суцвіть стимулює повторне цвітіння і продовжує його до вересня.

Листя: у спіреї японської Широбана вузько ланцетне, невелике листя темно-зеленого кольору, у формі еліпса з зубчиками по краях, восени в забарвленні проявляються пурпурно-червоні відтінки.

Пагони: має червоно-коричневі пагони.

Коренева система: коренева система спіреї японської густо поширюється, але знаходиться близько від поверхні.

Ставлення до світла: спірея Широбана світлолюбна, але виносить легке затінення. Якщо кущ буде знаходиться в тіні то листя зблідне.

Вид ґрунту: рослина до ґрунтів не вимоглива, добре росте на будь-яких садових, родючих і зволожених ґрунтах.

Застосування: використовується для одиночних і групових посадок, створення квітників, деревинно-кущових груп, клумб, бордюрів, водойм. Дуже добре поєднується спірея Shirobana з хвойними, іншими спіреями, барбарисами, перстачем, лавандою, звіробоєм та ін. Її використовують в живоплоті, для створення бордюрів, висаджують на схилах замість газону. Також використовують для створення букетів.

Також спіреї є прекрасними медоносами, їх можна висаджувати в місцях розміщення вуликів.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4 - абсолютна морозостійкість на всій території України.

 

Купити Спірею японську Широбана в Києві за низькими цінами можна в розсаднику рослин PROXIMA - найбільшої колекції декоративних рослин для українського клімату.

Читати більше про посадку, полив, догляд, добриво, захист, відгуки - нижче - під фото, а також в розділі «Посадка і догляд».

 

Посадка: щоб саджанець добре ріс, перед посадкою рекомендуємо звільнити ґрунт від бур’яну, особливо багаторічного. Немає необхідності в дорогих добривах, ми можемо використовувати чорнозем або інший здоровий гумусовий темний луговий / садовий ґрунт.

Як і всі інші рослини відмінно відгукується на внесення органічних і мінеральних добрив. На бідних піщаних ґрунтах (українське Полісся, в тому числі велика частина Київської області) радимо підсипати старий органічний гумус з компостованого гною або компост, отриманий з відходів Вашого саду, кухні, городу. Органіка поліпшує структуру "легких" ґрунтів і "запускає" природний вічний двигун ґрунтових бактерій. Внаслідок чого хробаки самі від сусідів мігрують до Вас і запускають ланцюгову реакцію вічного органічного двигуна. Навчаючись його "обслуговувати", забудемо про дорогі імпортні мінеральні добрива назавжди. Викидаючи органічні відходи в сміття, ми позбавляємо свої рослини кращих добрив. Прийшов час позбавлятися від паршивих радянських звичок знищення (підкорення) природи «на благо людини», і починати сортувати відходи, як в Європі, піклуючись про майбутні покоління.

Купити саджанці до 80см краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з пролонгованими добривами і професійними субстратами. Рослини більших розмірів краще ростуть в ґрунті, тому вирощуються в розсаднику Проксіма в полях київської області. Рослина яка викопується нами на продаж з комом гарантовановко вкорінювалась в полі, загартовувалась, стриглась, доглядалась в розсаднику не менше 1-2 років, тому наші комовані рослини найбільш пристосовані для викопки і пересадки на нове місце. Саджанці розсадника Проксіма кліматично пристосовані для абсолютно всієї території України. Рослини що імпортуються з західної Європи (Польщі, Італії, Голландії, Німеччині і т.д), також рослини вирощені на півдні і заході України інколи менш пристосовані для примхливого українського клімату. .

Всі рослини, придбані в розсаднику PROXIMA, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть реалізовуватися в Вашому садовому центрі без додаткової підгодівлі цілий рік. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по листопад – навіть у найспекотніші дні літа.

Полив: рослина потребує помірного поливу в спекотну погоду: під кожен кущ виливають по 15 л води через 2 тижні. Після поливу землю розпушують, видаляють бур'яни, мульчують.

Обрізка: кущі будь-якої рослини час від часу розростаються, і їх необхідно приводити в належний вигляд, точніше, обрізати. Санітарну обрізку старих пагонів у спіреї проводять щороку ранньою весною, до того моменту, поки не з'являться листя.

Обрізати пагін слід практично до бруньок. Якщо він слабкий або відстає в зростанні, його потрібно видалити повністю.

Якщо цього не зробити, спірея не матиме такої округлої форми, її старі гілки почнуть лягати на землю, а кущ через деякий проміжок часу повністю втратить свою привабливість і почне розсипатися повністю. Якщо при стрижці щадити кущ, на ньому стане рости велика кількість тонких молодих гілочок, на яких не буде пишних суцвіть.

Догляд: для підтримки гарної форми крони необхідна весняна обрізка з укороченням пагонів, залишаючи їх висотою 15-20 см від рівня ґрунту.

Догляд за молодими рослинами полягає в своєчасному обов'язковому розпушуванні ґрунту, якщо він ущільнюється в результаті проливних дощів або поливів. Якщо вчасно не зруйнувати кірку, настане кисневе голодування і рослина може загинути. Пізньої осені після розпушування пристовбурного кола слід обов'язково накрити компостом, торфом або лушпинням волоських горіхів.

Сюди також відноситься регулярна прополка бур'янів. На самому початку весни посаджені кущі слід підгодувати, для цього під кожен з них потрібно внести комплексні добрива.

Догляд полягає також в помірному поливі в посушливе літо. Кущ слід поливати не менш ніж два рази на місяць, виливаючи під кущ по одному відру води. Важливо досить напоїти рослину після цвітіння та обрізки. Молода спірея потребує більш частого поливу.

Шкідники і хвороби: необроблені  рослини можуть пошкодитися павутинним кліщем і щитівкою, антракнозом (плямистість листя), борошнистою росою і попелицею. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але, як правило, сучасний садівник за допомогою інтернету, може самостійно ідентифікувати ворога і правильно обрати методи і засоби захисту рослин.

Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Ґрунтові шкідники: на сьогоднішній день хрущ (травневий жук), совка є найбільш небезпечними ґрунтовими шкідниками. Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов’язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актару ( діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1 г/л, і український препарат Антихрущ Люкс(діючі речовини –імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Профілактика різних захворювань не завадить будь-якій рослині. А від нападу шкідників не застрахована жодна рослина, навіть сама стійка.

 

Читати більше

Характеристики

Тип рослини Кущі;
Форма росту Кулясті;
Висота рослини 0,5-1м;
Діаметр дорослої рослини 0,5-1м;
Щільність крони Щільна крона, яка створює тінь;
Колір крони Темно-зелений;
Колір крони восени Червоний; Зелений;
Колір квітів Рожевий;
Декоративні квіти Квітучі рослини; Тривале цвітіння;
Період цвітіння Липень; Серпень;
Світло Сонце;
Вимоги до поливу Посухостійкі; Помірний полив;
Умови навколишнього середовища Піщані сухі бідні ґрунти; Надмірна загазованість та міські умови; Витримує контейнерне вирощування;
Кліматична зона України 4 зона (34,4°С-28,9°С);
Кислотність грунту / РН Рослини для кислих ґрунтів РН 4-6,5; Рослини для нейтральних ґрунтів РН 6,5-7,2;
Використання в ландшафтному дизайні Маленькі компактні сади (до 6 соток); Сади на даху; Сади каменів/альпінарії/; Східні сади;
Рослина для живоплоту Найнижчий /бордюр (до 0,5 м);
Особливості рослини Медонос;
Сезон декоративності Весна; Літо; Осінь;
Потреба у догляді Низька;
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Останні відгуки

Спирея японская Широбана | Spiraea japonica Shirobana | Спірея японська Широбана